کاهش 28 درصدی عرضه ورق فولاد مبارکه در بورس کالا

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

امروز 11/11/1401 عرضه ورق فولاد مبارکه 28 درصد کاهش یافت.

بعد از اتمام معاملات امروز مشخص شد که محصولات فولادی با کاهش ۲۶/۴ درصدی همراه بود. و عرضه ها به مقدار ۳۵ هزار و ۵۰۰ تن بوده  و با تقاضای ۶۵ هزار و ۲۵۰ تن به فروش می رسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رامکو، امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ طبق اطلاعیه ای که بورس کالای ایران منتشر کرده بود ۴۸ هزار ۲۵۰ تن محصول فولادی شامل ورق گالوانیزه G و ورق قلع اندود، ورق سرد B و ورق گرم B در تالار صنعتی عرضه شود که در پایان معاملات با کاهش ۲۶/۴ درصدی در عرضه‌ها به مقدار ۳۵ هزار و ۵۰۰ تن و تقاضای ۶۵ هزار و ۲۵۰ تن به فروش رفت.

شایان ذکر است که میزان عرضه و قیمت پایه ورق قلع اندود نسبت به هفته گذشته و اطلاعیه صبح هیچ تغییری نداشته و توسط صنایع فولاد توان آور آسیا برای تاریخ تحویل اردیبهشت عرضه شد اما ورق گالوانیزه ریزش ۴۳/۹ درصدی در عرضه و افزایش جزئی در قیمت داشت. همچنین ورق گالوانیزه دشتستان بدون مشتری بود و معامله‌ای صورت نگرفت. ورق گالوانیزه چهار محال با رقابت ۱۰% و قیمت ۳۹ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد. ورق گالوانیزه کاشان با قیمت ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

همچنین ورق‌های سرد B که توسط فولاد مبارکه برای تاریخ عرضه اردیبهشت عرضه شده با 28/5 درصد کاهش عرضه داشته اما با همان قیمت پایه اطلاعیه عرضه شد.

بورس ورق گرم B مجتمع فولاد گیلان با ۲۶% رقابت با قیمت ۲۳ هزار و ۳۵۰ تومان معامله شد.

ورق گرم و لوله اهواز با ۴۱% رقابت به قیمت ۲۶ هزار و ۳۴۰ تومان رسید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست