کاهش قیمت نفت به دلیل نگرانی های اقتصادی

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

کاهش قیمت نفت به دلیل نگرانی های اقتصادی

معاملات آتی نفت خام وست گزاس اینترمدیت آمریکا پس از کاهش نزدیک به 6 درصد، روز پنجشنبه 27 آوریل به زیر 75 دلار در هر بشکه باقی ماند، زیرا نگرانی‌ها از رکود اقتصادی و نگرانی‌های مجدد در مورد بخش بانکی بر کاهش ذخایر آمریکا و چشم‌انداز کاهش عرضه جهانی برتری داشت.

معیار نفت ایالات متحده همچنین از تمام دستاوردهایی که در اوایل ماه جاری و با اعلام کاهش غیرمنتظره تولید اوپک پلاس به دست آورده بود، چشم پوشی کرد. سرمایه‌گذاران از سخت‌تر شدن شرایط مالی که می‌تواند رشد جهانی و تقاضای انرژی را کاهش دهد، نگران هستند، زیرا فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا قرار است در ماه آینده نرخ‌های بهره را افزایش دهند.

نگرانی های مجدد در مورد بخش بانکی در ایالات متحده همچنین سرمایه گذاران را بر آن داشت تا از دارایی های پرریسک اجتناب کنند. در همین حال، آخرین گزارش ها نشان داد که ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته 5.054 میلیون بشکه کاهش یافته است که بسیار فراتر از انتظارات برای کاهش 1.486 میلیون بشکه ای است.

در جاهای دیگر، کاهش بیشتر تولید که توسط اوپک پلاس از ماه می برنامه ریزی شده است، می تواند بازارهای جهانی را بیشتر محدود کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست