کاهش قیمت طلا با تصدیق ( پاول – رئیس فدرال رزرو ) و ثابت ماندن قیمت مس

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

کاهش قیمت طلا با تصدیق ( پاول – رئیس فدرال رزرو ) و ثابت ماندن قیمت مس

قیمت طلا در روز سه شنبه در حالی که بازارها منتظر نشانه ها و داده درباره سیاست های پولی فدرال رزرو بودند با تصدیق ( پاول ) و ثابت ماندن قیمت مس به صورت محدود کاهش پیدا کرد.

پاول قرار است در ساعت 10 صبح به وقت شرقی (15:00 به وقت گرینویچ) در مقابل کنگره شهادت دهد و احتمالاً مسیر نرخ های بهره را در ماه های آینده ترسیم خواهد کرد. اما بازارها در مورد لحن رئیس فدرال رزرو مطمئن نیستند، با توجه به اینکه در حالی که تورم به طور غیر منتظره ای در ژانویه افزایش یافت، سایر شاخص های اقتصادی نشان دادند که اقتصاد ایالات متحده در حال سرد شدن است.

پاول قرار است در مقابل کنگره شهادت دهد و احتمالا نرخ های بهره در ماه های آینده را ترسیم کند اما بازارها با توجه به تورم غیر منتظره در ماه ژانویه معتقد هستند که اقتصاد ایالات متحده در حال سرد شدن است.

هر اونس طلا با 0.1 درصد کاهش به 1844.49 دلار رسید، در حالی که معاملات آتی طلا تا ساعت 19:22 به وقت محلی (00:22 GMT) با 0.1 درصد کاهش به 1849.95 دلار در هر اونس رسید.

سایر فلزات گرانبها در روز سه شنبه اندکی کاهش یافتند. معاملات آتی پلاتین با 0.1 درصد کاهش به 980.0 دلار در هر اونس رسید، در حالی که معاملات آتی نقره با 0.1 درصد کاهش به 21.122 دلار در هر اونس رسید.

افزایش نرخ ‌های بهره، خبر بدی برای طلا است. اما نشانه ‌هایی از کاهش رشد اقتصادی در ایالات متحده وجود دارد و بعضی ها حدس می زنند فدرال رزرو فضای اقتصادی کافی برای افزایش نرخ ها ایجاد نکرده است

مرکز این هفته همچنین بر روی داده ‌های حقوق و دستمزد غیر کشاورزی در ماه فوریه است، با وجود هرگونه نشانه ‌ای از قدرت در بازار کار به فدرال رزرو فضای اقتصادی بیشتری برای حفظ نرخ‌ های افزایش می ‌دهد.

در میان فلزات صنعتی، قیمت مس پس از پایان یک جلسه پر نوسان در منطقه مثبت در روز دوشنبه ثابت بود. معاملات آتی مس پس از افزایش 0.7 درصدی در جلسه قبل، با 0.1 درصد کاهش به 4.0728 دلار در هر پوند رسید.

فلز قرمز در ابتدا تحت تاثیر چشم انداز تولید ناخالص داخلی ضعیف تر از حد انتظار چین قرار گرفت. اما نشانه‌ هایی از انعطاف ‌پذیری اقتصادی در سایر نقاط جهان به معامله‌ گران کمک کرد تا از نشانه‌ های ضعیف تقاضای بزرگ ‌ترین وارد کننده مس جهان عبور کنند.

اکنون تمرکز بر سرنخ‌ های بیشتری از چین است، که با داده‌ های تجاری که بعداً در روز منتشر می‌شود، شروع می‌شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست