کارخانه آهن اسفنجی با مشارکت چادرملو؛ در اردبیل احداث می شود!

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

کارخانه آهن اسفنجی با مشارکت چادرملو؛ در اردبیل احداث می شود!

به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر، مراسم آغاز عملیات احداث کارخانه آهن اسفنجی مجتمع آرتا فولاد مبین امروز با حضور مسئولان استانی اردبیل و نماینده ولی فقیه در این استان برگزار شد. امام جمعه اردبیل در این مراسم اظهار داشت: امروز در استان اردبیل برای توسعه صنعت و اقتصاد یک قدم بسیار بزرگ و مهم برداشته است.

به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر، مراسم آغاز عملیات احداث کارخانه آهن اسفنجی مجتمع آرتا فولاد مبین امروز با حضور مسئولان استانی اردبیل و نماینده ولی فقیه در این استان برگزار شد.

امام جمعه اردبیل در این مراسم اظهار داشت: امروز در استان اردبیل برای توسعه صنعت و اقتصاد یک قدم بسیار بزرگ و مهم برداشته شد.

آیت الله سیدحسن عاملی ضمن تقدیر از سرمایه گذاران این واحد صنعتی بیان کرد: از عموم افرادی که توان سرمایه گذاری اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان را دارند، به گرمی استقبال می کنیم.

بر اساس این گزارش، عملیات اجرایی مجتمع آرتا فولاد مبین اردبیل با سرمایه گذاری ۱۳۵ میلیون یورویی شرکت‌های سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو و شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) طی ۳۰ ماه اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

با بهره برداری از این واحد فولادی بیش از ۳۵۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد و سالانه یک میلیون تن آهن اسفنجی، تولید و نیاز صنایع فولادسازی این استان به مواد اولیه را تامین می کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست