وضعیت سیاسی تاثیر گذار بر بازار نفت

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

وضعیت سیاسی تاثیر گذار بر بازار نفت

با وجود هشداری که چین به نشست بین آمریکا و تایوان داد ، آمریکا با دیدار در لس آنجلس بین تسای اینگ ون رئیس جمهور تایوان و کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پیش رفت. سال گذشته که پلوسی از تایپه بازدید کرد تهدیدهای مشابهی وجود داشت. پس از این دیدار، پکن گفت که از “اقدامات قاطع” در پاسخ استفاده خواهد کرد.تهدیدی که به نظر می رسد واشنگتن تا حد زیادی به عنوان صابر-راتلینگ خالی مشاهده می کند.

در ترکيه، چشم انداز انتخابات مجدد ۱۴ مه بسیار متزلزل اردوغان به طور بالقوه توسط سومين کانديدای رياست جمهوری که می تواند رای اپوزيسيون را تقسيم کند، تقويت شده است. Muharrem Ince، یکی از چهره های سابق حزب مخالف CHP، در طول تعطیلات آخر هفته به رای گیری اضافه شد. پیش از این شانس اردوغان تنها با یک انتخاب مخالف برای متحد کردن اطراف باریک تر به نظر می رسید.

فنلاند قرار است عضو بعدی ناتو شود؛ این رسمی است. اين تحريک عمده ای برای روسيه است و انتظار می رود پوتين پاسخی داشته باشد. عضویت فنلاند در اکثر موارد به معنای دو برابر شدن مرز ناتو با روسیه است.

مسکو تايمز داستانی را با استناد به يک مقام وزارت دفاع که نامش فاش نشده و يک منبع در صندوق کهنه سربازان نيروهای ويژه شکست و گفت ايگور آلتوشکين سرمایه دار مسی روسيه در حال ورشکستگی گردان اورالز، يک گروه داوطلب است که در اوکراين می جنگد. شرکت مس آلتوشکین هرگونه دخالتی را تکذیب کرد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست