نوسانات قیمتی فلز مس در پی اصلاح تقاضا افزایش یافت

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

نوسانات قیمتی فلز مس در پی اصلاح تقاضا افزایش یافت

قیمت مس LME در خرید و فروش های شبانه حدود 8832 دلار در هر تن رقم خورد که 0.31 درصد کاهش داشت است. اما قرارداد مس SHFE 2304 یک شبه رشد کرد با 0.07 درصد افزایش به 69.350 یوان در هر تن به پایان رسید.. در بخش عمده، داده ها نشان داد که تعداد مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده در هفته گذشته بیش از حد انتظار افزایش یافته است و به گفته بعضی از تحلیل گران بازار، اختلال موجود در بازار کار احتمال افزایش نرخ بهره بانک مرکزی توسط فدرال رزرو را کاهش می دهد و باعث سقوط شاخص ایالات متحده  می گردد.

بر این اساس، ذخیره سازی در شرق چین اوضاع را اصلاح کرد و عرضه محموله های موجود با نزدیک شدن به تحویل قرارداد یک ماهه مس SHFE نسبتاً محدود بود. پیش بینی های بازار مبنی بر این موضوع بود که حق بیمه های نقدی پس از تحویل باقی بماند. به دلیل کاهش ورود و افزایش محموله های خروجی،  موجودی در جنوب چین برای سه روز متوالی کاهش یافته است.

سفارشات به لحاظ مصرف از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند . در حال حاضر، قیمت مس در حالت ماکزیمم خود در نوسان است و مصرف همچنان روند آهسته ای را نشان می دهد. قیمت مس تحت تأثیر تغییرات فدرال رزرو از نوسانات کمی برخوردار بود و پیش بینی می شود قیمت مس همچنان روند افزایشی داشته باشد و اندکی بالا برود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست