نفت در انبار بزرگ ایالات متحده سقوط می کند

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

نفت در انبار بزرگ ایالات متحده سقوط می کند

پس از گزارش اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده از افزایش 10.2 میلیون بشکه ای موجودی نفت خام در هفته منتهی به 9 دسامبر، قیمت نفت خام امروز کاهش یافت.

این در مقایسه با کاهش 5.2 میلیون بشکه ‌ای در هفته گذشته و افزایش ذخایر تخمینی در هفته گذشته، همانطور که توسط موسسه آمریکن پترولیوم دیروز گزارش شد، مقایسه شد.

هم چنین ذخایر نفت خام آمریکا با 424.1 میلیون بشکه، 6 درصد کمتر از میانگین فصلی در پنج سال گذشته است.

ذخایر بنزین در هفته منتهی به 9 دسامبر 4.5 میلیون بشکه افزایش یافت و تولید در آن هفته به طور میانگین 9.2 میلیون بشکه در روز بود که این در مقایسه با ذخیره سازی 5.3 میلیون بشکه در هفته گذشته و تولید 9.1 میلیون بشکه در روز است.

در بخش تقطیر میانی، افزایش موجودی نفت برای هفته منتهی به 9 دسامبر 1.4 میلیون بشکه برآورد شد که میانگین تولید آن 5.2 میلیون بشکه در روز بود.

این در مقایسه با افزایش 6.2 میلیون بشکه ای موجودی تقطیر میانی در هفته قبل، با میانگین تولید 5.3 میلیون بشکه در روز بود.

قیمت نفت در هفته جاری با انتشار اخباری مبنی بر کاهش بیشتر محدودیت‌ های کووید توسط چین در حال افزایش بوده است. آزمایش اجباری انبوه لغو شده است و برنامه های گوشی های هوشمند برای ردیابی وضعیت کووید مالکان نیز لغو شده است.

با این حال، اوایل امروز، قیمت‌ ها به دنبال افزایش شگفت ‌انگیز موجودی ‌های ایالات متحده گزارش ‌شده توسط API کاهش یافت، زیرا تحلیلگران انتظار کاهش داشتند. گزارش غیر منتظره حاکی از آن بود که تقاضا ممکن است ضعیف ‌تر از آنچه تصور می ‌شد باشد، که تأثیر معمول خود را بر قیمت ‌ها داشت.

همچنین پیش از نشست بعدی فدرال رزرو، که قرار است امروز برگزار شود، مقدار مشخصی سود در میان معامله گران نفت وجود داشت، جایی که انتظار می رود افزایش نرخ بهره دیگری را اعلام کند.

نویسنده: مریم اسلامی

منبع: Oilprice

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست