میزبانی  تهران از چهاردهمین مجمع پتروشیمی ایران

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

میزبانی  تهران از چهاردهمین مجمع پتروشیمی ایران

چهاردهمین همایش پتروشیمی ایران از روز دوشنبه 11 اردیبهشت – 1 می در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران با حضور (روح‌الله دهقانی فیروزآبادی –  معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور) و (مجید چگنی – مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیر ارشد پتروشیمی کشور) آغاز به کار کرد.

این مجمع دو روزه با محوریت «زنجیره ارزش، فرصت‌های جدید»، حول محور هشت موضوع می‌باشد، از جمله: «خوراک، محصولات و زنجیره تأمین»، «راه‌حل‌ها و فناوری‌های بهینه‌سازی پیشرفته»، «ادغام و هماهنگی بین مجتمع‌های پتروشیمی و پالایشی». «فرآیند و بازار تولید»، «بازار متانول و نقش‌های آن»، «بحران جهانی انرژی و آینده صنعت پتروشیمی»، «سرمایه‌گذاری و فرصت‌های تامین مالی» و «بهینه‌سازی انرژی و تولید بدون آلودگی».

به گفته (مرتضی شهمیرزایی – مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی)، هدف مهم امروز ما از تکمیل زنجیره تولید در پتروشیمی کشور، اهمیت برگزاری این همایش را نشان می‌دهد. همچنین ابراز امیدواری کرد که IPF بتواند مسیر دستیابی به تمامی محصولات استراتژیک پتروشیمی جهان را هموار کند.

مانطور که گزارش شده است، 15 کشور از جمله اعضای کشورهای بریکس (پنج اقتصاد پیشرو: برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) و همچنین برخی از کشورهای اروپایی در IPF که یک کنفرانس علمی معروف در جهان است و آخرین محصولات و دستاوردهای صنعت پتروشیمی در این رویداد دو روزه ارائه و معرفی می شود.

چهار کارگاه و یک نمایشگاه نیز در حاشیه این رویداد برگزار می شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست