معاملات بازار سهام توسط کارشناسان این حوزه چگونه ارزیابی می گردد؟

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

معاملات بازار سهام توسط کارشناسان این حوزه چگونه ارزیابی می گردد؟

معاملات بازار سهام در سال گذشته 1401 (منتهی به 30 اسفند) روزهای پر نوسانی را پشت سر گذاشت که به گفته کارشناسان، علیرغم ارزش بازار سهام برای سرمایه گذاری، بی اعتمادی سهامداران و ترس آنها از ورود به بازار سهام. ورود سرمایه به این بازار منجر به کاهش نقدینگی و ایجاد نوسانات شدید در بورس شد.

در پی اقدامات مسئولان ذیربط در دو سال گذشته برای تغییر جهت شاخص بورس و کاهش نوسانات این بازار، اکثر کارشناسان پیش بینی کردند که شرایط بازار در سال 1401 بهبود یابد و بازار سهام شاخص به روند صعودی باز خواهد گشت. این در حالی است که در یک سال گذشته با وجود تدابیر سازمان بورس و اوراق بهادار و دولت، بازار فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت و هراس سهامداران از سرمایه گذاری در بورس وجود داشت.

اکثر کارشناسان در ارزیابی معاملات بورس در سال 1401 بر این باورند که در مقایسه با سایر بازارهای سرمایه گذاری که در چند سال گذشته رشد سریع و حباب زایی را تجربه کرده اند، در حال حاضر بورس در بهترین موقعیت سرمایه گذاری قرار دارد و سهامداران می توانند وضعیت خوبی را کسب کنند. اگر سهام مناسبی را در این بازار انتخاب کرده و به درستی آنالیز کنند، از این بازار نسبت به سایر بازارها بازدهی خواهند داشت.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست