مالیات از ثروتمندان و پردرآمدها جهت نجات مدیکر

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

مالیات از ثروتمندان و پردرآمدها جهت نجات مدیکر

بر اساس رویترز کاخ سفید اعلام کرد، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، افزایش مالیات مدیکر بر افراد پردرآمد را برای کمک به حلال ماندن برنامه بیمه فدرال به عنوان بخشی از بودجه خود که روز پنجشنبه منتشر می شود، پیشنهاد خواهد کرد.

به گفته کاخ سفید، افزایش مالیات بخشی از بسته پیشنهادی است که با هدف تمدید پرداخت بدهی صندوق امانی بیمه بیمارستان مدیکر (HI) حداقل به مدت 25 سال انجام می شود.

بایدن به دنبال پیوند جمهوری خواهان با ایده قطع بودجه مدیکر به عنوان بخشی از مذاکرات بر سر افزایش سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری ایالات متحده است. بایدن متعهد شده است که دیدگاه خود را برای تأمین مالی مدیکر ارائه دهد و جمهوری خواهان را به چالش کشیده است تا دیدگاه خود را ارائه دهند.

انتظار می رود رئیس جمهور از بودجه خود در روز پنجشنبه از جمله سخنرانی در فیلادلفیا برای برجسته کردن برنامه خود رونمایی کند. بودجه احتمالاً با مخالفت جمهوری خواهانی که مجلس نمایندگان را کنترل می کنند، مواجه خواهد شد.

بر اساس پیشنهاد بایدن، او نرخ مالیات بر درآمدهای به دست آمده و غیرمجاز را بالای 400 هزار دلار از 3.8 درصد به 5 درصد افزایش خواهد داد. کاخ سفید گفت که او همچنین به دنبال رفع خلأهایی است که به افراد با درآمد بالا اجازه می دهد تا بخشی از درآمد خود را از مالیات محافظت کنند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست