قیمت روز ورق روغنی

folder_openقیمت روز محصولات
commentبدون دیدگاه

ورق روغنی معروف به ورق سرد با روش نورد سرد تولید می شود. تولید ورق ها با این روش موجب افزایش کیفیت ورق شده و استقامت محصول را در مقابل زنگ زدگی و خوردگی افزایش می دهد. سطح ورق های روغنی صیقلی و صاف است. ورق روغنی، پایه ای برای تولید ورق های گالوانیزه هستند. این ورق ها جهت جلوگیری از زنگ زدگی روغن کاری می شود. این ورق ها از نظرشکل ظاهری هم با ورق سیاه متفاوت هستند.

به ورق هایی که با فرآیند نورد سرد تولید شده، ورق روغنی و به ورق هایی که با فرآیند نوردگرم تولیدی شوند، ورق سیاه نامیده می شوند. ورق های روغنی برای تولید و ساخت لوازم خانگی مانند صفحه های اجاق گاز، یخچال،آب گرمکن، سینک و همچنین در صنعت ساختمان سازی، کشتی سازی، خودروسازی، مبلمان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. لعاب پذیری بالا و خاصیت ضد سایشی از سایر ویژگی های ورق روغنی است. امکان تولید با فرآیند سرد امکان تولید انبوه را فراهم می آورد و در نتیجه موجب کاهش قیمت محصول می شود. هماند سایر مقاطع فولادی فاکتورهایی مانند میزان عرضه و تقاضا، میزان واردات وصادرات، هزینه های حمل ونقل ونرخ ارز بر قیمت ورق روغنی تاثیرگذار است.

ورق های روغنی بسته به آلیاژ به کار رفته در تولیدشان دسته بندی می شوند:

ورق روغنی معمولی یا ST12: دوام بالا، خم پذیری و خمش بالا، خاصیت جوش پذیری بالا

ورق روغنی نیمه کششی یا ST13: کاربرد در امور صنعتی و غیرصنعتی، خاصیت خمشی و جوش پذیری بالا

ورق روغنی فوق کششی یا ST14: کاربرد در خودروسازی، انعطاف پذیری بالا

ورق روغنی Ek۲: خاصیت لعاب پذیری بالا، کاربرد در ساخت صفحه اجاق گاز

ورق روغنی QSTE: مقاومت بالا، کاربرد در خودروسازی

قیمت ورق روغنی امروز

ورق روغنی به سبب خاصیت ضد زنگ زدگی که دارد، برای صنایع مختلفی مانند تولید لوازم خانگی، صنعت خودروسازی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این امر باعث شده تا اطلاع از قیمت ورق روغنی امروز و لحظه ای اهمیت داشته باشد. در وبسایت رامکو شما می توانید قیمت ورق روغنی را استعلام گرفته و نسبت به سفارش و خرید این محصول اقدام نمایید. همچنین شما می توانید قیمت روزانه ورق روغنی و سایر محصولات فولادی را در کانال تلگرام رامکو مشاهده نمایید و یا به صورت تلفنی قیمت ها را از کارشناسان ما استعلام گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

شماره تماس : 71400040-021

در جدول زیر قیمت ورق روغنی کارخانه های مختلفی مانند فولاد مبارکه، فولاد غرب آسیا و هفت الماس قرار داده شده است. شما می توانید قیمت ها مشاهده و مقایسه نمایید.

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت محصولات فولادی فرآیند تولیدشان است. شایان ذکر است که قیمت محصولات فولادی با نوردسرد نسبت به محصولاتی که با نوردگرم تولید می شود، قیمت بالایی دارد. ضمن اینکه آلیاژ به کار رفته در تولید ورق در میزان کیفیت و درنهایت قیمت نهایی محصول نقشی اساسی دارد. جالب توجه است بدانید که به دلیل این که پایه تولید ورق های روغنی ورق سیاه است، نوسان قیمت این محصول قیمت ورق روغنی را تحت تأثیر قرار می دهد.

ورق روغنی فولاد مبارکه

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

ورق روغنی فولاد غرب آسیا

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

ورق روغنی هفت الماس

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست