قیمت ورق رنگی

folder_openقیمت ورق
commentبدون دیدگاه
قیمت ورق رنگی

ورق رنگی در گروه ورق های گالوانیزه قرار می گیرد. این محصول فولادی در انواع صنایع مانند تولید لوازم خانگی، ساختمان سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. دراین میان، اصلی ترین کاربرد ورق های رنگی در ساخت سقف است. ورق رنگی  همچون سایر ورق ها عرض ها و ضخامت های متفاوتی دارد. هر یک از این ورق ها برای کاربردهای مختلفی استفاده می شوند. ورق های روغنی در کارخانه هایی مانند فولاد مبارکه، فولاد بهمن، هفت الماس و سمنان تولید می شوند. ضمن اینکه ورق های رنگی وارداتی در بازار آهن وجود دارد. بنابراین قیمت ورق رنگی وارداتی بالاتر بوده و و با نوسان ارز تغییرخواهد کرد. از این رو برای مصرف کننده مهم است که به صورت روزانه و لحظه ای قیمت ورق رنگی را استعلام بگیرد. شرکت بازرگانی رامکو تأمین کننده انواع کالاهای فولادی بوده و بیش از دو دهه است که در زمینه فروش انواع مقاطع فولادی فعالیت می کند. قیمت ورق رنگی به صورت روزانه در وبسایت رامکو اعلام می شود.

قیمت ورق رنگی امروز

ورق های رنگی تولید داخلی و هم وارداتی در بازار آهن موجود می باشند که هر یک دارای ضخامت های متعددی هستند. ورق رنگی وارداتی چینی در ضخامت های 0.16 تا 0.48 و ورق های داخلی در ضخامت های 0.4 تا 0.7 در بازار موجود هستند. ورق رنگی در رنگ های جمله پرتقالی، سفید یخچالی، قرمز، نارنجی، آبی، قهوه‌ ای سوخته، سفالی، صورتی، بنفش، قرمز، نقره‌ ای و کرم در بازار یافت می  شوند. ورق شیروانی رنگی، از جمله پر مصرف ترین محصولات مورد استفاده ساختمانی به شمار می رود که برای ساخت سقف مورد استفاده قرار می گیرد.

لیست قیمت ورق رنگی وارداتی و داخلی در ادامه ی مطالب قرار داده شده است و شما می توانید روزانه از قیمت این محصوات اطلاع یابید. علاوه بر این، قیمت ها در کانال تلگرامی رامکو به صورت لحظه ای اعلام می شود. برای استعلام قیمت ها به صورت تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر و تماس با کارشناسان رامکو می توانید از طریق شماه تماس زیر با آن ها ارتباط برقرار نمایید.

شماره تماس: 71400040-021

ورق رنگی هفت الماس

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

ورق رنگی فولاد بهمن

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

ورق رنگی هفت الماس

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست