قیمت نبشی استنلس استیل

folder_openقیمت نبشی
commentبدون دیدگاه

نبشی ها با توجه به نوع کاربردشان در صنایع از آلیاژهای مختلفی مانند آلومینیوم، گالوانیزه و غیره تولید می شوند. یکی از انواع مختلف آلیاژهایی که به وفور برای تولید نبشی به کار می رود، استنلس استیل است. این نوع نبشی ها را نبشی استنلس استیل می نامند. از نبشی های استنلس استیل که یکی از مهم ترین پروفیل های ساختمانی شناخته شده، به صورت منفرد و مرکب به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در این محصول فولادی پرایمر یا ضد زنگ اضافه نمی شود. چرا که به دلیل این که جنسش از فولاد ضدزنگ است، نیازی به اعمال رنگ و پرایمر نیست. متأثر از عوامل مختلف، قیمت نبشی استنلس استیل متفاوت خواهد بود. نبشی ها در شاخه های شش متری و به صورت وزنی در بازار به فروش می رسد. عواملی مانند سایز، ضخامت و کارخانه تولید کننده بر قیمت روز این محصول موثرند. پس قبل از خرید کردن مصرف کننده باید قیمت ها را استعلام بگیرد. وبسایت رامکو در این بخش به صورت لحظه ای قیمت ها را اعلام می کند. علاوه براین شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش رامکو قیمت ها را استعلام بگیرید.

شماره تماس: 71400040-021

نبشی استنلس استیل

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

کاربرد نبشی استیل در صنایع مختلف

نبشی های استنلس استیل به دلیل ویژگی های فیزیکی و خواصی که دارند در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از:

  • تولید و ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعتی
  • ساخت خرپا
  • ساخت آسانسور
  • ساخت دیوار حامل
  • صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
  • وغیره…

قیمت نبشی استنلس استیل

نبشی استنلس استیل در ساخت و ساز کاربرد فراوانی دارد. از این رو قیمت این محصول نوسان های زیادی را تجربه کرده و نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول فولادی در نظر گرفت. نبشی استیل دارای خواص مکانیکی بوده و در مقابل فرسایش و خوردگی مقاوم است. به همین دلیل در عملیات حرارتی مانند جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت های کاربردی نبشی استنلس استیل موجب کاربرد فراوان و در پی آن افزایش تقاضای این محصول فولادی شده است. مصرف کنندگان می توانند قیمت نبشی استنلس استیل را در این بخش در جدول بالا مشاهده کنند. علاوه بر این شما می توانید در کانال تلگرام رامکو قیمت ها را مشاده کردهو یا با تماس مستقیم با کارشناسان فروش رامکو قیمت ها را استعلام بگیرید.

شماره تماس: 71400040-021

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست