قیمت ناودانی آلومینیوم

folder_openقیمت ناودانی
commentبدون دیدگاه
قیمت ناودانی آلومینیوم

از عناصر مرغوب جهت ساخت و تولید اجزای ساختمان سازی به ویژه ناودانی می توان به آلومینیوم اشاره کرد. از دلایل اصلی آن می توان به استحکام بالای آلومینیوم در برابر عوامل خارجی مانند خوردگی اشاره کرد. استفاده از محصولاتی مانند ناودانی آلومینیوم در ساختمان سازی باعث می شود تا پروژه های ساخت و ساز از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد، زیرا دوام بالا و کیفیت این محصولات در مقایسه با سایر محصولات فولادی به تعمیر و تعویض کمتری نیاز خواهند داشت. مصرف کنندگان گرامی می توانند ناودانی آلومینیوم مورد نیاز خود را از شرکت بازرگانی زنجیره توسعه تأمین رام تهیه کنند. قیمت روز ناودانی آلومینیوم در وبسایت رامکو اعلام می گردد و شما می توانید برای خرید آنلاین این محصول از طریق وبسایت اقدام نمایید. همچنین برای استعلام قیمت به صورت تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 71400040-021

ناودانی آلومینیوم

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

معرفی ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم جزو پروفیل صنعتی و ساختمانی به حساب می آید. این محصول از نظرشکل ظاهری شبیه به U انگلیسی است. ساختار ناودانی آلومینیوم از یک جان و دوبال شکل می گیرد.

در ناودانی های بال مساوی دو بال ناودانی به لحاظ ضخامت وابعادی برابر هم، و در ناودانی بال نامساوی دو بال موجود برابرهم نیستند. قیمت ناودانی آلومینیوم بستگی به روش تولید آن دارد. قیمت ناودانی آلومینیوم پرسی تابع قیمت ورق الومینیوم می باشد. ناودانی پرسی با استفاده از دستگاه قالب تولید می شود. بدین صورت ورق آلومینیوم طی فرآیند شکل دهی سرد با عبور از خط تولید به شکل ناودانی در می آید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست