قیمت مس کاهش یافت و در پی این کاهش، انتظارات افزایش نرخ بهره با فشار زیادی مواجه می شود

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

قیمت مس کاهش یافت و در پی این کاهش، انتظارات افزایش نرخ بهره با فشار زیادی مواجه می شود

در شب گذشته قیمت مس LME به 8744 دلار در هر تن بسته شد که 0.42 درصد کاهش قیمت داشته است. فعال ترین قرارداد مس SHFE 2306 با 0.45 درصد کاهش با 68.090 یوان بر تن در یک شب پایان یافت.

در بخش کلان، بازار عموماً انتظار دارد که فدرال رزرو در جلسه سیاست هفته آینده نرخ بهره را افزایش دهد و توجه خود را به داده های اقتصادی این هفته معطوف کند که ممکن است بر تصمیم سیاست بعدی فدرال رزرو و مسیر افزایش بعدی نرخ بهره تأثیر بگذارد. شاخص ایالات متحده یک شبه سقوط کرد.

از نظر اصولی، تا دوشنبه 24 آوریل، موجودی مس SMM در بازارهای اصلی چین 6.600 میلیون تن از جمعه گذشته به 176.900 تن کاهش یافت که 62.000 میلیون تن در سال گذشته افزایش یافت.

به طور خاص، قیمت مس در پایان هفته گذشته کاهش یافت و اشتیاق دوباره به سمت پایین دستی افزایش یافت که منجر به کاهش موجودی انبارها شد. علاوه بر این، پس از اتمام تحویل قرارداد آوریل، تمایل کارخانه ذوب برای ارسال به انبارها نیز کاهش یافته است. این، همراه با محموله های تحت ضمانت نامه های ثبت شده ارائه شده برای فروش، موجودی ها را کاهش داد. انتظارات نسبت به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو فشار قابل توجهی بر قیمت مس وارد خواهد کرد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست