قیمت لوله مسی

folder_openقیمت لوله
commentبدون دیدگاه

لوله مسی یکی از کالاهایی است که متقاضی بالایی در بازار آهن دارد. این محصول فولادی ضمن داشتن زیبایی ظاهری، از توانایی بالایی در انتقال حرارت داشته و با محیط زیست اطرافش نیز سازگار می باشد. بهره مندی از این ویژگی ها موجب کاربرد فراوان لوله مسی در صنایع مختلف شده است. این محصول از قیمت ثابتی برخوردارنبوده و به صورت روزانه اعلام می گردد. مصرف کنندگان می توانند قیمت روزانه لوله مسی از در وبسایت های معتبر استعلام گرفته و نسبت به خرید خود اقدام نمایند. شرکت زنجیره توسعه تأمین رام به عنوان یکی از تأمین کنندگان کلیه مقاطع فولاد، انواع لوله مسی به سراسر کشور عرضه می کند. قیمت این محصول به صورت روزانه در وبسایت رامکو اعلام می گردد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را در وبسایت انتخاب نموده و به صورت اینترنتی خرید نمایید یا این که با کارشناسان فروش لوله مسی تماس گرفته و نسبت به خرید کردن اقدام نمایید.

شماره تماس: 71400040-021

لوله مسی بابک

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

 لوله مسی چیست

همانطور که دربالا اشاره شد، لوله مسی در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله مسی در انواع مختلف ضخامت های DWV، M، L، K تولید و به بازار عرضه می شوند. هر یک از انوع مختلف برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. از مزایای لوله های مسی استحکام بالای آن می باشد. نوع آلیاژ به کار رفته در ترکیبات ورق مسی موجب افزایش مقاومت این محصول شده است. مقاومت در برابر خوردگی باعث شده تا این محصول فولادی در مقایسه با سایر مقاطع فولادی قیمت بالاتری داشته باشد. به اعتقاد کارشناسان، لوله مسی با وجود گران تر بودن برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه می باشد. لوله مسی به صورت شاخه فابریک و کلاف در بازار موجود هستند.

قیمت روز لوله مسی

قیمت انواع مختلف لوله مسی ثابت نبوده، در نتیجه مصرف کنندگان پیش از خرید این محصول فولادی سایز و نوع مورد نظر را مشخص کرده و استعلام قیمت بگیرند. در بالا بدان اشاره کردیم که قیمت لوله مسی تحت تأثیر عوامل مختلف تغییر می کند.  وزن، سایز، کارخانه تولید کننده، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات بازار به صورت مستقیم بر قیمت نهایی لوله مسی موثرند. در واقع باید بدانید که شاخصه ای برای مشخص کردن قیمت لوله مسی به صورت ثابت وجود ندارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع لوله مسی از وبسایت رامکو استفاده کرده و یا این که به قیمت ها را در کانال تلگرامی رامکو مشاهده نمایید. به علاوه استعلام قیمت ها به صورت تلفنی وجود دارد و شما با تماس گرفتن با کارشناسان فروش، به صورت تلفنی استعلام قیمت بگیرید.

شمره تماس: 71400040-021

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست