قیمت قوطی ستونی

folder_openقیمت پروفیل
commentبدون دیدگاه
قیمت قوطی ستونی

قوطی ستونی جزو مقاطع فولادی پرکاربردی است که دارای وزن سبکی است. این محصول به شکل مربع و مستطیل تولید و به بازار عرضه می شود. قوطی ستونی در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. بیش ترین کاربرد این مقطع فولادی را می توانید در ساخت نیمکت، تجهیزات پزشکی، پل عابر پیاده، تولید انواع مبلمان و همچنین ساخت و ساز می توان دید. قیمت قوطی ستونی متأثر از سایز، ابعاد و کارخانه تولید کننده تغییر می کند و در نتیجه مصرف کنندگان پیش از خرید قوطی ستونی بایستی استعلام قیمت بگیرند. قیمت های قوطی ستونی به صورت روزانه در وبسایت رامکو اعلام می گردد. به علاوه، متقاضیان می توانند با شماره زیر تماس گرفته و به صورت تلفنی قیمت ها را استعلام بگیرند.

شماره تماس: 71400040-021

پروفیل ستونی نیکان

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

تعریف قوطی ستونی

قوطی ستونی یک پروفیل توخالی به شکل مربع و مستطیل است. این محصول در ضخامت و سایزهای مختلفی تولید می شود. هر یک از انواع قوطی ستونی برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. بیش تر مصرف قوطی ستونی در صنعت ساختمان سازی و پروژه های عمرانی است. برای تولید قوطی ستونی از ورق سیاه استفاده می شود. این نوع قوطی برای اولین بار در دهه 50 میلادی با توجه به نیاز در ساخت ساختمان های عمومی و تجاری تولید شد. قوطی ستونی به صورت شاخه ای و در اندازه 12 متری برش خورده و بسته بندی می شوند.

از ویژگی های شاخص قوطی ستونی می توان به سبک بودن، مشخصات فنی، ضریب کشش پایین، سطح مقطع پایین و قیمت مناسب اشاره کرد. که موجب جلب توجه بسیاری از مصرف کنندگان برای پروژه های عمرانی شده است.

انواع قوطی ستونی کدامند:

  1. قوطی ستونی ساختمانی
  2. قوطی ستونی صنعتی

قوطی ستونی ساختمانی چیست

قوطی ستونی ساختمانی یکی از محصولات فولادی پرکاربرد در ساختمان سازی به حساب می آید و از ورق های سیاه تولید می شود. شکل ظاهری این نوع پروفیل ها به صورت مقطع مربعی شکل بوده و در ابعاد 100 الی 1400 میلیمتری برش می خورند. ضخامت این محصول بسته به ضخامت ورقی که در تولید آن به کار می رود از 2 الی 6 میلی متر متغیر است.

قوطی ستونی صنعتی

پروفیل های ستونی از مقاطع فولادی توخالی و پرکاربرد در صنایع مختلف به حساب می آید. ضخامت قوطی ستونی حدود 6 میلی متر است و در طول های 12 متری برش می خورند.

وجه تشابه و تمایز قوطی ستونی ساختمانی و صنعتی

از وجوه تشابه قوطی ستونی صنعتی و ساختمانی می توان به استفاده ی هر دو در ساختمان سازی اشاره کرد. پروفیل صنعتی عمدتا در ساخت کارگاه ها، سوله و غیره به کار می رود. تفاوت اصلی این دو پروفیل در وزن آن ها است. بدین صورت که شاخه ی قوطی ستونی ساختمانی در مقایسه با قوطی ستونی صنعتی سبک تر است. همچنین پروفیل ستونی ساختمانی بیشتر جهت ساخت اسکلت فلزی بزرگ، ستون ساختمان ها و سایر موارد استفاده می شود.

وجه تشابه این پروفیل‌ها با قوطی‌های ستونی ساختمانی، استفاده از آن‌ها در ساختمان‌سازی است. به بیان دیگر، این پروفیل‌ها نیز در ساختمان‌سازی کاربرد دارند. به طوری که می‌توان برای ساخت سوله، کارگاه‌ها، انبارها و غیره از قوطی‌های ستونی صنعتی استفاده کرد. قیمت این پروفیل‌ها بر اساس ورقه‌های آهنی مورد استفاده در تولیدشان تعیین می‌شود. بنا بر این، تغییر قیمت ورقه‌های سیاه روی قیمت آن‌ها نیز تأثیر مستقیم دارد.

قیمت قوطی ستونی

قیمت قوطی ستونی تحت تأثیر عوامل مختلف تغییر می کند. یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت روزانه این محصول فولادی، ورق به کار رفته در تولید آن است. نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، کارخانه تولید کننده و سایر عوامل می توانند قمت روزانه قوطی ستونی را تغییر دهند. پس برای مصرف کننده مهم است که پیش از خرید کردن استعلام قیمت بگیرد. قیمت پروفیل ستونی را می توانید در وبسایت راممو به صورت روزانه مشاهده نمایید. اگر پیش از خرید نیاز به مشاوره دارید ویا این که می خواهید به صورت تلفنی استعلام قیمت بگیرید و از نحوه پرداخت و ارسال محصول خریداری شده اطلاع یابید، می توانید با کارشناسان فروش رامکو از طریق شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 71400040-021

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست