قیمت قراضه در ترکیه صعودی گردید.

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

قیمت قراضه در ترکیه صعودی گردید.

در بازار قراضه وارداتی در ترکیه فعالیت بیشتری طی روزهای اخیر مشاهده شده و همین بهبود بازار قیمت قراضه وارداتی سنگین ۲۰-۸۰ را ۷۵/ ۵ دلار بالا برده و به ۷۵/ ۴۱۸ دلار در هر تن سی‌اف‌آر ترکیه رسانده است.

به  نقد از رامکو، و به نقل از دنیای اقتصاد، در بازار قراضه وارداتی در روزهای پایانی در ترکیه فعالیت بیشتری مشاهده شده و همین بهبود بازار قیمت قراضه وارداتی سنگین ۲۰-۸۰ را ۷۵/ ۵ دلار بالا برده و به ۷۵/ ۴۱۸ دلار در هر تن سی‌اف‌آر ترکیه رسانده است. کارخانه‌ای در منطقه آسیب‌دیده از زلزله اخیر در اسکندرون قراضه سنگین آمریکا را در ۵/ ۴۲۰ دلار معامله کرد که برای حمل اواسط ماه مارس است.
کارخانه دیگری در این منطقه اعلام کرده دوشنبه جاری فعالیت خود را از سر می‌گیرد. برخی دیگر هنوز در حال بررسی وضعیت خطوط تولید قبل از شروع به کار مجدد هستند.

دولت ترکیه درصدد است از ماه مارس بازسازی را آغاز کند و آن را در سال‌جاری میلادی به اتمام برساند. همچنین در آینده نزدیک قیمت قراضه وارداتی در ترکیه کمتر از ۴۲۰ دلار باشد و باید شاهد رشد قیمت بیشتر نیز بود. قراضه آ۳ نیز ۵ دلار بالا رفته و ۴۰۵ دلار در هر تن سی‌اف‌آر ترکیه است. میلگرد صادراتی ترکیه نیز ۵/ ۷۰۲ دلار در هر تن فوب است که ۵/ ۲ دلار رشد داشته است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست