قیمت سنگ آهن به دنبال معاملات محدود کاهش یافت

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

قیمت سنگ آهن در تاریخ 4 May در بحبوحه معاملات محدود به دلیل عدم حضور فعالان بازار چین کاهش یافت.

با توجه به غیبت شرکت کنندگان چینی در 1 تا 4 May به مناسب تعطیلات روز کارگر، فعالیت های تجاری در این هفته بسیار محدود بوده و تقاضا را بیشتر کاهش داده است. جریمه های 62 درصدی آهن وارداتی به شمال چین با 1.76 درصد کاهش به 143.42 دلار در هر تن رسید.

سرویس سرمایه‌گذاران مودیز اعلام کرد تداوم تولید ضعیف تر معدن و محدودیتهای حجمی، بازارهای فشرده را تشدید کرده و قیمت بسیاری از فلزات را در سال 2022 افزایش می دهد.

شیوع کووید-19 در میان کارگران، چالش های کاری در کشورهایی از جمله استرالیا و آفریقای جنوبی ایجاد کرده است. علاوه بر این، اختلالات مربوط به آب و هوا، از جمله بارندگی شدید در برزیل، بر تولیدات تأثیر می گذارد.

آنگلو امریکن کاهش سالانه 10 درصدی در تولید سه ماهه اول را گزارش کرد. بخش سنگ آهن پیلبارا ریوتینتو کاهش 6 درصدی تولید نسبت به سال گذشته و کاهش 8 درصدی در حمل و نقل را در سه ماهه اول گزارش کرده است.

واله دستورالعمل تولید سنگ آهن خود را برای امسال بین 320 تا 335 میلیون تن حفظ کرد، علیرغم چالش هایی که در سه ماهه اول با آن مواجه شد، زیرا بارندگی های شدید به طور موقت تولید را در سیستم های جنوبی و جنوب شرقی متوقف کرد و منجر به توقف حمل و نقل ریلی در سیستم شمالی شد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست