قیمت روز تیرآهن

folder_openقیمت روز محصولات
commentبدون دیدگاه

تیرآهن جزو مقاطع فولادی پرکاربرد و پرمصرف در صنعت و ساختمان سازی است. این کالا به شکل I و H تولید شده و به بازار عرضه می شود. عملکرد اصلی تیرآهن تحمل بار وارد بر ساختمان است. از این رو مصرف کننده ها  بایستی در انتخاب نوع مناسب و با کیفیت تیرآهن پیش از آغاز ساخت و ساز حساسیت لازم را داشته باشد. با توجه به میزان مصرف تیرآهن در صنعت ساختمان سازی، قیمت تیرآهن می تواند در قیمت نهایی ساختمان موثر باشد. سازنده ها بایستی پیش از خرید از قیمت تیرآهن امروز اطلاع داشته و قیمت ها را بررسی و مقایسه کنند.

قیمت روز تیرآهن

تیرآهن در سایزهای مختلفی تولید می شود. به علاوه تیرآهن تولید شده توسط کارخانه های مختلف دارای وزن و کیفیت های متعددی می باشند که قیمت تیرآهن را تحت تأثیر قرار می دهد. در میان انواع مختلف تولید کننده های تیرآهن در سطح کشور می توان به کارخانه ی ذوب آهن اصفهان، کرمانشاه، فایکو، ظفربناب، کوثر اهواز و غیره اشاره کرد. کیفیت و وزن و قیمت هر یک از این کارخانه ها متفاوت است. شما در وبسایت رامکومی توانید قیمت تیرآن انواع کارخانه را مشاهده، آن ها را با هم مقایسه و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. در ادامه مطالب قیمت تیرآهن به صورت روزانه ولحظه ای بروزرسانی می شود. همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت تیرآهن به کانال تلگرام رامکو مراجعه نمایید.

همچنین شما می توانید ازکارشناسان رامکو به صورت تلفنی قیمت تیرآهن کارخانه های مختلف را استعلام گرفته، از سایزهای مختلف اطلاع یابید و سپس به ثبت سفارش و خرید اقدام نمایید. کارشناسان ما دراین مجموعه روزانه آماده ی پاسخگویی به مشتریان گرامی باشند. برای ارتباط با واحد فروش می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: 71400040-021

تیرآهن ذوب آهن اصفهان

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

تیرآهن مجتمع فولادظفربناب

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

تیرآهن ماهان

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

تیرآهن کرمانشاه

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

تیرآهن نورد فولاد یزد

قیمت محصولات در تاریخ 12 مرداد 1401

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست