فدرال رزرو خطاب به بانک های ایالات متحده: ریسک های مرتبط با آب و هوا را ارزیابی خواهد شد

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

فدرال رزرو خطاب به بانک های ایالات متحده: ریسک های مرتبط با آب و هوا را ارزیابی خواهد شد

فدرال رزرو بزرگترین وام دهندگان ایالات متحده را موظف کرده است تا در صورت وقوع یک رویداد شدید آب و هوایی ناشی از تغییرات آب و هوایی، خطراتی را که در برابر آن آسیب پذیر هستند، ارزیابی کنند.

به گزارش ای اند ای نیوز، بانک مرکزی ایالات متحده اخیراً اطلاعاتی را در مورد «تحلیل آزمایشی سناریوی آب و هوا» منتشر کرده است که هدف آن کشف اختلالاتی است که تغییرات آب و هوا و خود انتقال انرژی می تواند در دنیای تجارت ایجاد کند.

علاوه بر رویدادهای آب و هوایی شدید مانند طوفان، سیل و آتش ‌سوزی، سناریو هایی که می ‌توانند بر عملکرد وام دهندگان برتر تأثیر بگذارند، همچنین شامل اعتراض به مشاغل پر آلاینده اما بسیار سودآوری است که بانک ‌ها در آن سرمایه ‌گذاری کرده‌اند.

هدف از این تمرین، همانطور که فدرال رزرو آن را می نامد، دوگانه است: اول، سنجش توانایی بانک ها برای مقابله با آسیب فیزیکی واقعی، مثلاً یک طوفان، در سبد املاک خود، و دوم، ارزیابی توانایی آنها در با پیامدهای مالی چنین رویدادی که باعث استرس مالی برای مشتریانشان می شود، مقابله کنند و توانایی آنها برای بازپرداخت وام ها یشان را به خطر بیندازند.

وام دهندگانی که باید ارزیابی از تغییرات آب و هوایی و خطرات انتقال ارائه دهند عبارتند از: جی پی مورگان، گلدمن ساکس، مورگان استنلی، سیتی، ولز فارگو و بانک آمریکا. آنها تا پایان ژوئیه فرصت دارند تا ارزیابی های خود را تکمیل کنند و یک سناریوی انتقال برای عملیات خود ایجاد کنند.

حامی حقوق مصرف کننده حقوق شهروندی به سرعت از طرح فدرال رزرو انتقاد کرده است. به گفته این سازمان آزمایش ها بسیار باریک هستند و از مدل هایی استفاده می کنند که بیش از حد به جبران کربن متکی هستند، که منجر به دست کم گرفتن خطراتی می شود که باید ارزیابی شوند.

با این حال، این آزمایش‌ ها را می ‌توان به عنوان تپانچه شروع موجی از افشا گری ‌های مرتبط با آب و هوا در نظر گرفت. سال گذشته، اس ایی سی اعلام کرد که قوانینی را برای افشای انتشار گازهای گلخانه ای از همه شرکت های فهرست شده معرفی می کند. در همین حال، وزارت خزانه داری در حال آماده سازی تست استرس مشابه برای بیمه گذاران است.

منبع: Oilprice

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست