عرضه 100 هزار تن محصول “کچاد”

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

شرکت معدنی و صنعتی چادرملودر تاریخ 10 اردیبهشت ماه 100 هزار تن محصول که شامل 50 هزار تن گندله و 50 هزار تن کنسانتره است، در بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.

به گزارش از توسعه تأمین رام درروز شنبه به  تاریخ 10 اریبهشت 1401 شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در  تالار صنعتی بورس کالای ایران 50 هزار تن گندله سنگ آهن را با قیمت 39 هزار و 308 ریال به ازای هر کیلوگرم را عرضه می کند. شرکت فوق حداقل میزان عرضه را یک هزار تن و حداقل خرید را هم یک هزار تن در نظرگرفته است. لازم به ذکر است که نوع قرارداد و نحوه تسویه به شکل نقدی می باشد.

مشخصات گندله سنگ آهن:

CCS:حداقل250 -FeO:1%MAX- Fe: 65%- SIO2: 3.5%MAX اندازه در بازه 9 تا 16 میلی‌متر 88 درصد و فروش محصول از محل گندله سازی اردکان می باشد. تاریخ تحویل به مشتریان نیز 17 اردیبهشت می باشد.

به علاوه امروز به تاریخ 10 اردیبهشت “کچاد” به میزان 50 هزارتن کنسانتره با قیمت 31 هزار و 159 ریال به ازای هر کیلوگرم در تالار حراج باز بورس کالای ایران عرضه می شود. ان شرکت حداقل میزان عرضه را یک هزار تن و حداقل میزان خرید را 500 تن در نظر گرفته است. نوع قرارداد و نحوه پرداخت و تسویه نقدی خواهد بود. تاریخ تحویل محصول به مشتریان نیز 17 اردیبهشت می باشد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست