عرضه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۴۰ تن محصول فولادی و سنگ آهن

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

عرضه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۴۰ تن محصول فولادی و سنگ آهن

در اطلاعیه امروز صبحِ ۲۴ دی ۱۴۰۱ عرضه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۴۰ تن شامل ۸۹ هزار و ۳۴۰ تن محصول فولادی و ۲ میلیون و ۲۶۱ هزار تن سنگ آهن در تالار صنعتی و تالار حراج باز بورس کالای ایران آمده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، در اطلاعیه امروز صبحِ ۲۴ دی ۱۴۰۱ عرضه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۴۰ تن شامل ۸۹ هزار و ۳۴۰ تن محصول فولادی و ۲ میلیون و ۲۶۱ هزار تن سنگ آهن در تالار صنعتی و تالار حراج باز بورس کالای ایران آمده است.

طبق این اطلاعیه تیر آهن با حجم عرضه ۳ هزار ۴۵۰ تن و میانگین قیمت پایه ۱۷۷ هزار و ۶۷۹ ریال با کاهش عرضه و قیمت نسبت به هفته گذشته روبه رو بوده است.

حجم عرضه و میانگین قیمت پایه شمش بلوم به ترتیب برای امروز ۴۲ هزار و ۱۰۰ تن و ۱۷۹ هزار و ۲۵۹ ریال است که افزایش عرضه و کاهش قیمت داشت.

میلگرد در اطلاعیه امروز به مقدار ۸ هزار و ۷۸۰ تن عرضه و ۱۹۷ هزار و ۶۹۷ ریال میانگین قیمتی پایه ارائه شد که هم در عرضه و هم در قیمت افزایش داشته است.

همچنین امروز در بین محصولات فولادی ۳۵ هزار و ۱۰ تن ورق گرم و سرد شامل ۲۳ هزار تن ورق سرد خودرو و ۲ هزار تن ورق سرد لوازم خانگی با قیمت پایه ۳۲ هزار و ۸۰۰ ریال و ورق گرم خودرو با حجم عرضه ۱۰ هزار و ۱۰ تن و با قیمت پایه ۲۳۱ هزار و ۲۱۳ ریال ارائه شده است.

گردآورنده: سولماز ضیائی کیان

منبع: آهن نیوز

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست