شستا برای سرمایه گذاری در معادن خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرد.

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

  شستا برای سرمایه گذاری در معادن خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش رامکو: با فعالیت شرکت تامین اجتماعی در 17 زمینه شستا آماده سرمایه گذاری در خراسان جنوبی است و طی زمان 2 هفته آینده تیمی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به استان می آیند  تا به بررسی  ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری منطقه بپردازند. و بعد از بررسی ها به سرمایه گذاری بپردازند.

وی افزود: خراسان جنوبی یکی از استان‌هایی است که در حوزه معدن شرایط بکر دارد و در سفر قبلی در حضور رئیس جمهور هم عنوان شد، شستا آمادگی دارد در حوزه معادن در این استان سرمایه‌گذاری کند.

و دیگر اینکه ابراهیم بازیان افزود: سه مجموعه فعال در قالب شرکت معدنی زغال سنگ طبس نزدیک به پنج هزار میلیارد تومان در سه سال آینده برای تکمیل زنجیره فولاد سرمایه‌گذاری می کنند که این رقم در هیچ استانی در یک سال قبل وجود نداشته است.

وی بیان کرد: امروز آرزوی چندین ساله مردم قاین در زمینه افتتاح کارخانه آجر نسوز با هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و ظرفیت ۲۰ هزار تن آجر نسوز برآورده شد.

 

بازیان با اشاره به اینکه این طرح بیش از ۴۲ درصد حاشیه سود خواهد داشت، گفت: همچنین برای این شهرستان طرح استیل کورد که اشتغالزایی را بدنبال دارد، مورد تاکید ماست و درحال بررسی هستیم.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست