سرد شدن فلزات در پی فاصله گرفتن پکن از محرک اصلی

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

وقتی پکن از محرک اصلی دوری می‌کند، فلزات سرد می‌شوند

پس از تعیین هدف رشد 5 درصدی اقتصدی توسط چین برای سال آینده و عدم اعلام محرک های اقتصادی قیمت کالاهایی مثل مس و سنگ آهن ارزان شد.

هدفی که در سال گذشته توسط کنگره ملی خلق اعلام شد با هدفی که در سال گذشته اعلام شد اختلاف زیادی داشت. اما فضای بیشتری برای مانور دارد عدم وجود یک اعلامیه مهم برای تقویت املاک و زیرساخت ها، شور و شوق را در میان سرمایه گذاران فلزات کاهش می دهد، که بسیاری از آنها به دنبال محرک های بیشتری برای حمایت از رالی امسال بودند.

هیچ یک از اسناد رسمی منتشر شده تاکنون در NPC نشان نمی دهد که مقامات مشتاق به نوعی تقویت گسترده برای اصلاح اقتصاد پس از بحران مالی جهانی یا در آغاز همه گیری هستند. هدف برای فروش اوراق قرضه دولتی محلی – ستون فقرات سرمایه گذاری زیرساختی که بخش عمده ای از تقاضای مواد خام را هدایت می کند – نیز متوسط ​​بود.

جیانگ هانگ، رئیس تجارت در Yonggang Resources Co. سرمایه گذاران خارج از کشور نسبت به پتانسیل برای محرک های بیشتر و گاوهای نر بیش از حد خوش بین بوده اند: «NPC این پیام را ارسال کرد که دولت به جای ارائه محرک های عظیم، تنها هدفش حمایت و ثبات اقتصاد است. او گفت که خیلی روی فلزاتی مانند مس شرط بندی کرده اند.

رایان مک کی، استراتژیست کالا در TD Securities، گفت که فقدان فوریت برای تسهیل سیاست های اضافی در چین، ابری را بر روی فلزات اساسی نگه می دارد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست