رکورد تولید کلاف خام در فولاد مبارکه شکسته شد

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

رکورد تولید کلاف خام در فولاد مبارکه شکسته شد

کارگران و مهندسان ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه با تولید ۵۹۴۸ تن کلاف خام موفق شدند رکورد تولید روزانه تاریخ این شرکت را بشکنند؛ این در حالی است که کشور در شرایط بحران گازی قرار دارد.

به نقل از پایگاه خبری آهن‌نیوز، در روزهایی که به نظر می‌رسد کمبود گاز صنایع کشور به‌ویژه صنایع فولادی را با چالش‌های بزرگی رو به رو کرده است، از شرکت فولاد مبارکه خبر رکوردشکنی مخابره می‌شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی این شرکت، کارگران و مهندسان ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه با تولید ۵۹۴۸ تن کلاف خام موفق شدند رکورد تولید روزانه تاریخ این شرکت را بشکنند.

در توضیح این رکورد شکنی که در تاریخ ۲۵ دی ماه به ثبت رسیده است، آمده که تلاشگران صنعت فولاد در فولاد مبارکه توانسته‌اند رکورد قبلی تولید کلاف خام را که در تاریخ ۲۴ مردادماه سال ۱۳۹۰ به‌ میزان ۵۹۲۷ تن محقق شده بود، ارتقا دهند.

این رکوردشکنی پس از ۱۱ سال و در روزهای تولد ۳۳ سالگی این شرکت مطمئنا برای شرکا و سهام داران فولاد مبارکه خبر شیرینی است اما طعم آن برای مردمی که سرما به سر می‌برند، شاید چندان شیرین نباشد و ثبت این رکورد سوالات بسیاری را در ذهن مخاطبان ایجاد می کند.

گردآورنده: سولماز ضیائی کیان

منبع: آهن نیوز

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست