روز پر عرضه محصولات فولادی در بورس کالا

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

روز پر عرضه محصولات فولادی در بورس کالا

امروز ۱۴ دی ماه ۱۴۰۱ در اطلاعیه عرضه بورس کالا در تالار صنعتی و بخش محصولات فولادی، ۲۶۵ هزار و ۷۵ تن کالا شامل تیرآهن، میلگرد، تختال SM، نبشی، ناودانی و ریل آهن عرضه خواهد شد که نسبت به عرضه دیروز ۲۵۱ هزار ۶۷۵ تن بیشتر شده است.

به نقل از پایگاه خبری آهن‌نیوز، امروز ۱۴ دی ماه ۱۴۰۱ در اطلاعیه عرضه بورس کالا در تالار صنعتی و بخش محصولات فولادی، ۲۶۵ هزار و ۷۵ تن کالا شامل تیرآهن، میلگرد، تختال SM، نبشی، ناودانی و ریل آهن عرضه خواهد شد که نسبت به عرضه دیروز ۲۵۱ هزار ۶۷۵ تن بیشتر شده است.

در این میان، بیشترین حجم عرضه مربوط به میلگرد با ۱۹۹ هزار و ۳۲۸ تن و با میانگین قیمت پایه ۱۷۸ هزار و ۵۳۹ ریال است که نسبت به عرشه قبل در ۱۰ دی ماه ۶ هزار و ۵۳۱ درصد افزایش در عرضه و ۵.۳ درصد کاهش در قیمت دارد. تیرآهن نیز با ۱۳ هزار و ۲۲۱ تن و با میانگین قیمتی ۱۹۷ هزار و ۷۹۲ ریال نسبت به عرشه قبلی ۲۷ درصد افزایش حجم عرضه و ۲.۷ درصد افزایش قیمت داشته است. همچنین در عرضه امروز ۵۰ هزار تختال SM با میانگین قیمتی ۱۴۹ هزار و ۷۰۰ ریال توسط فولاد مبارکه عرضه خواهد شد.

ناودانی و نبشی نیز جز محصولات امروز است که به ترتیب با حجم عرضه ۶۵۰ تن و میانگین قیمتی ۱۹۰ هزار و ۳۵۱ ریال و هزار و ۴۷۶ تن و قیمت ۱۸۳ هزار و ۷۴۹ ریال در تابلوی معاملات بورس قرار خواهد گرفت.

امروز آخرین کالا مربوط به ریل آهن توسط ذوب آهن اصفهان به حجم ۴۰۰ تن و پایه قیمتی ۳۷۵ هزار ریال عرضه شده است.

گردآورنده: سولماز ضیایی کیان

منبع: آهن نیوز

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست