رئیس BP مدافع هزینه های نفت و گاز

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

رئیس BP مدافع هزینه های نفت و گاز

رئیس بریتیش پترولیوم (برناد لونی): امروز خواستار انتقال «منظم» به انرژی‌های تجدیدپذیر شد که نیازمند سرمایه‌گذاری در پروژه‌های انرژی سبز آینده و «سیستم انرژی امروزی است که عمدتاً یک سیستم نفت و گاز است».

معنی منظم بودن این است که انرژی مقرون به صرفه را در جایی و در زمانی که مورد نیاز است، در جریان نگه دارید. لونی امروز در کنفرانسی در لندن گفت: سرمایه گذاری در گذار و سرمایه گذاری در امنیت انرژی.

رئیس اجرایی به آخرین تعهدات سرمایه‌گذاری BP به عنوان نمونه‌هایی از این رویکرد دوگانه اشاره کرد – با توجه به اینکه امروز تیتان سوخت فسیلی 16 میلیارد دلار بیشتر به سیستم انرژی جهانی در دهه جاری اختصاص داده است، از جمله تقسیم 50/50 در تعهدات نفت و گاز و پروژه های انرژی سبز این به معنای سرمایه گذاری در شارژ EV و سوخت پایدار هوانوردی در کنار سرمایه گذاری نفت و گاز است.

از نظر لونی، این بخشی از تغییر شرکت از یک تولیدکننده نفت و گاز به یک «شرکت انرژی یکپارچه» بود.

لونی گفت: «ما بیل‌ها را در زمین می‌گذاریم و به اعتقاد من، پول‌هایمان را جایی می‌گذاریم که دهانمان باشد. در سه سال گذشته، سرمایه‌ای که ما در موتورهای رشد انتقالی خود سرمایه‌گذاری کرده‌ایم از سه درصد به بیش از 30 درصد رسیده است.»

لونی در کنفرانس هفته بین‌المللی انرژی در لندن صحبت می‌کرد، جایی که ده‌ها معترض در خارج از محل برگزاری هاید پارک در اعتراض به ادامه عملیات BP در پروژه‌های نفت و گاز و سرمایه‌گذاری در سوخت‌های فسیلی – شعارهای آنها از اتاق کنفرانس شنیده می‌شد.

این شرکت اخیراً اعلام کرد که سود سالانه 23 میلیارد پوندی را به ثبت رسانده است و درخواست ها برای مالیات بادآورده بیشتر را افزایش داده است.

بریتیش پترولیوم یکی از چندین تولیدکننده انرژی بود که امسال سودهای بزرگی را اعلام کرد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست