تضمین پایانه نفتی جاسک برای صادرات مستمر نفت

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

تضمین پایانه نفتی جاسک برای صادرات مستمر نفت

به گفته رئیس شرکت پایانه های نفتی ایران : پایانه نفتی جاسک تحت عنوان یک پروژه ملی و استراتژیک با مدیریت  IOTC در دریای عمان، مداومت در صادرات نفت خام، صادرات نفت را تضمین می کند.

( عباس غریبی سرپرست شرکت پایانه ها نفتی ایران ) جهت بررسی وضعیت این پروژه با جمعی از مدیران از پایانه نفتی جاسک بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت : IOTC یک شرکت تخصصی و حرفه ای می باشد که در زمینه های دریافت، ذخیره سازی، اندازه گیری، صادرات و واردات نفت خام، میعانات گازی و خدمات دریایی فعالیت می کند.

این شرکت می تواند با توان عملیاتی، کادر مجرب و تجربه و تخصص حرفه ای عملیات پهلو گیری و جدا سازی نفتکش های عظیم را در کل دریاهای خلیج فارس و عمان برای صادرات نفت خام و میعانات گازی را توسعه دهد.

ایران به دلیل قرار گرفتن در منطقه راهبردی غرب آسیا همواره شاهراه تولید و توزیع انرژی در جهان محسوب می شود. و همچنین ایران به علت قرار گرفتن در منطقه غرب آسیا در تولید و توزیع انرژی رتبه بالایی در جهان را دارد.

غریبی افزود : وزارت نفت از این ظرفیت بالقوه ژئوپلیتیکی در پایانه صادراتی دریای عمان و جاسک برای صادرات نفت از کوتاه ‌ترین مسیر برای تحویل به مشتریان استفاده می ‌کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست