تصمیم گیری در مصرف بودجه با جو حاصل در بازار بریتانیا

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

جو روانی در بازار بریتانیا محتاطانه در مصرف بودجه تصمیم می گیرد.

در بازارهای اروپایی و جهانی از Ankur Banerjeeجرمی هانت (وزیر دارایی بریتانیا) تلاش می‌کند تا ششمین اقتصاد بزرگ جهان را سرعت بخشد.

هانت، که در سال گذشته پس از اینکه با کاهش بودجه رو به رو بود نخست وزیر سابق لیز تراس در سپتامبر  بازارهای بریتانیا را متحول کرد، پیش نویس تهیه شد، قرار است در ساعت 1230 به وقت گرینویچ سخنرانی کند و انتظار می رود از کاهش مالیات یا افزایش هزینه ها دور بماند.

این وضعیت بازار ممکن است باعث کاهش ریسک سرمایه گذاران شود. پس از آن که رالی امدادی در روز چهارشنبه با توجه به داده های مربوط به فعالیت اقتصادی چین که نشان دهنده بهبود تدریجی اما نابرابر بود، افزایش یافت. افزایش انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو پس از داده های تورم روز سه شنبه به رشدهای عجیب و غریب بازنخواهد گشت نیز به افزایش احساسات کمک کرد.

بازار اکنون با احتمال تقریباً 80 درصدی برای افزایش 25 واحد پایه قیمت گذاری می کند، در مقایسه با هفته گذشته که با احتمال 70 درصدی افزایش 50 واحدی در ثانیه قیمت داشت. برخی از بازارها همچنان امیدوارند که فدرال رزرو روی نرخ بهره باقی بماند. داده‌های خرده‌فروشی در اواخر روز، وضعیت اقتصاد را بیشتر روشن می‌کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست