ترکیه به واردات فولاد نیازی نخواهد داشت

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

ترکیه به واردات فولاد نیازی نخواهد داشت.

ترکیه ظرفیت تولید کافی برای پاسخگویی به افزایش مورد انتظار در تقاضای فولاد در ماه‌های آتی را خواهد داشت و تولیدکنندگان تقاضای داخلی را بر صادرات ترجیح می دهند.

به نقد پایگاه خبری رامکو، ویسل یایان، دبیر کل انجمن تولیدکنندگان فولاد ترکیه (TCUD) در ۱۴ فوریه به S&P Global Commodity Insights بیان نمود: ” که کارخانه‌های فولاد ترکیه در مناطق زلزله ۶ فوریه ممکن است حدود یک ماه تعطیل بمانند تا مشکلات نیروی کار، لجستیک و قطع برق حل شود. به جز ازدمیر فولادسازان دیگر منطقه اسکندرون نیز تولید را متوقف کرده‌اند. تولید داخلی فولاد ترکیه احتمالا می‌تواند نیاز این کشور برای بازسازی را تامین کند.”
ویسل یایان همچنین گفت که خسارت قابل توجهی در تاسیسات تولید گزارش نشده است.
و در پایان گفت: «تولیدکنندگان در منطقه در روزهای اخیر بر تلاش‌های امداد و نجات و خدمات پشتیبانی از زندگی متمرکز شده‌اند، زیرا بسیاری از کارگران و خانواده‌هایشان تحت تأثیر زلزله قرار گرفته‌اند.
Iskenderun Demir ve Celik (Isdemir)، بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد بلند و تخت یکپارچه کشور با ظرفیت مایع ۵.۸ میلیون تن، در ۱۳ فوریه گفت که تولید خود را تا تکمیل مطالعات بررسی دقیق به حالت تعلیق درآورده است.
ترکیه ظرفیت تولید مکفی برای پاسخگویی به افزایش مورد انتظار در تقاضای فولاد در ماه‌های آتی را با شروع بازسازی دارد و تولیدکنندگان تقاضای داخلی را بر صادرات ترجیح می‌دهند. افزایش قیمت‌های داخلی فولاد در روزهای اخیر مطابق با قیمت‌های جهانی بوده است.
Platts، بخشی از S&P Global، واردات ترکیه از ضایعات ذوب سنگین ممتاز ۱/۲ (۸۰:۲۰) را ۴۲۷.۵۰ دلار در هر تن سی اف آر در ۱۳ فوریه ارزیابی کرد و میلگرد صادراتی ترکیه را ۷۰۰ دلار در هر تن فوب، هر دو بدون تغییر در روز سنجیده گردید.

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست