بارگیری و تخلیه بیش از 207 میلیون تن کالا در بنادر

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

بارگیری و تخلیه بیش از 207 میلیون تن کالا در بنادر

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی طی بیانیه ای از تخلیه و بارگیری بیش از 207 میلیون تن کالا در سال 1401 در بنادر کشور خبر داد.

علاوه بر تخلیه و بارگیری بیش از 207 میلیون تن کالا در بنادر کشور، پروژه های بزرگ عمرانی و زیربنایی تعریف شده برای سال 1401 اجرا شد که بر اقتصاد ملی و معیشت ساحل نشینان علی اکبر تأثیرگذار بود. صفایی عنوان کرد.

این مقام مسئول بیان نمود: “در این راستا راه اندازی و اجرای 120 طرح بزرگ سرمایه گذاری در سواحل و بنادر کشور با مشارکت بخش خصوصی و غیردولتی محقق شد و برخی از مهم ترین اقدامات سازمان مجاهدین خلق در سال 1401 را عنوان کرد. افتتاح بخش دوم فاز سوم طرح توسعه بندر کانتینری شهید رجایی با قابلیت پهلو گیری کشتی ‌های کانتینری غول پیکر تا ظرفیت ۱۸۴۰۰ TEU، آغاز ساخت کشتی‌ های چند منظوره برای فعالیت در دریای خزر و افزایش چشمگیر تعداد ناوگان دریایی کشور، آموزش دریانوردان، ساخت بندر جدید و چند منظوره بازسازی بندر اروند-کنار، تسهیل فعالیت های لجستیکی و ایجاد مزیت اقتصادی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امام خمینی، توسعه و تجهیز زیرساخت های بندر چابهار، تسهیل و ارتقای ایمنی سفرهای دریایی، 70 نفر رشد ترانزیت از دریای خزر، تامین امنیت غذایی و توزیع کالاهای اساسی و حضور مثبت و موثر در عرصه بین المللی و سازمان بین المللی دریانوردی (IMO).

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه تاکید کرد: “این سازمان در سال جاری نیز راهبرد ها و سیاست های اجرایی توسعه، تجهیز و تامین زیرساخت های بندری و دریانوردی را با جدیت پیگیری خواهد کرد.”

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست