افزایش قیمت میلگرد در بازار جهانی فولاد

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

افزایش قیمت میلگرد در بازار جهانی فولاد

جدیدترین گزارش ها از بازار جهانی فولاد حاکی از اینست که: سه شرکت آمریکایی «نیوکور»، «کامرشال متالز» و «گردائو» قیمت میلگرد را ۲.۵ دلار به ازای هر هاندردویت افزایش دادند.

به گزارش پایگاه خبری رامکو، با استناد به جدیدترین شماره نشریه متال بولتن، سه شرکت «نیوکور»، «کامرشال متالز» و «گردائو» پیش بینی می شود قیمت قراضه در بازار آمریکا، قیمت میلگرد را ۲٫۵ دلار به ازای هر هاندردویت (۵۰ دلار به ازای هر تن) افزایش دهد.

براساس نامه قیمت کارخانه‌های شرکت «نیوکور «در شهر اوبرن، نیویورک، ماریون، اوهایو و سدالیا در میزوری، این شرکت قیمت میلگرد سفارش جدید را افزایش داد.

همچنین شرکت «کامرشال متالز» طی بیانیه ای، افزایش قیمت محصولات خود را اعلام کرد. در این بین، این تغییر قیمت در کارخانه‌های فلوریدا، کارولینای جنوبی، تنسی و نیوجرسی به سرعت اعمال خواهد شد.

علاوه بر این، شرکت محصولات تخت فولادی «گردائو» در آمریکای شمالی افزایش ۲٫۵ دلاری قیمت به ازای هر هاندردویت را اعلام کرد.

نتایج این ارزیابی مبین این موضوع است که: فست‌مارکتز، قیمت میلگرد، فوب کارخانه آمریکا ۴۵ دلار به ازای هر هاندردویت (۹۰۰ دلار به ازای هر تن) بود که این نرخ نسبت به ماه گذشته بدون تغییر باقی ماند.

چندین فعال در بازار میلگرد براساس پیش‌بینی افزایش قیمت قراضه برای چهارمین ماه متوالی در ماه مارس، اظهار داشتند که قیمت میلگرد افزایش خواهد یافت.

گفته می‌شود خریداران قراضه منتظر افزایش قیمت محصولات قراضه خرد شده تا ۳۰ دلار به ازای هر تن و قراضه تمیز تا ۵۰ دلار به ازای هر تن هستند، این درحالی است که خریداران به دنبال افزایش قیمت قراضه خرد شده تا ۵۰ دلار به ازای هر تن و قراضه تمیز تا ۷۰ دلار به ازای هر هاندردویت هستند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست