افزایش بیش از 22 هزار واحد شاخص فلزات و سبز شدن بازار سرمایه در آخرین روز بهمن ماه

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

افزایش بیش از 22 هزار واحد شاخص فلزات و سبز شدن بازار سرمایه در آخرین روز بهمن ماه

خبرنگار رامکو در گزارش خود می گوید  : امروز ارزش بازار بورس در پایان معاملات به حدود ۴ هزار و ۷۸۹ میلیارد تومان رسید و همچنین حقوقی ‌ها ۱۶۹ میلیارد تومان از حقیقی ‌ها خرید کردند. بر همین اساس، تراز پول خرد منفی ۲۶۰ میلیارد تومان، مشارکت حقیقی ‌ها در بخش خرید ۷۳ درصد و در بخش فروش ۸۲,۴ درصد ثبت شد.

نمادهای مثبت ۳۵۹ (۵۰ درصد) و تعداد نمادهای منفی ۳۶۴ (۵۰ درصد) در پایان معاملات ثبت شد. همچنین در نیم ساعت آخر بازار تقاضا روند افزایشی داشت و افزایش یافت و برای فردا بازار بهتری در پیش است

با افزایش قیمت دلار به 48 هزار تومان و افزایش تورم و رشد قیمت های محصولات شرکت های بورسی همه فعالان بورسی که بازار ارزندگی بالایی دارد و موجب شد در آخرین روز بهمن بازار سرمایه سبز رنگ شود.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات ۸ هزار و ۶۱۰ واحد افزایش داشت و به یک میلیون و ۵۳۳ هزار و ۴۰۶ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات یک هزار و ۹۴۱ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۴۷۶ هزار و ۷۲۱ واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با رشد ۲۲ هزار و ۴۳۶ واحدی، رقم یک میلیون و ۱۲۳ هزار و ۴۰۷ واحد را نشان داد.

نمادهای « فولاد »، « فملی »، « فخوز »، « نوری »، « شستا »، « حکشتی » و « فولاژ » بیشترین تاثیر را در روند صعودی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای « وساخت »،« غشصفا» ،« فولاژ »، « فسرب » و« ختراک » بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای « خزامیا »، «داسوه»، « زپارس»، « تکشا » و« وآذر » بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست