افت ۹ هزار واحدی شاخص فلزات اساسی در بورس کالا

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

 افت ۹ هزار واحدی شاخص فلزات اساسی در بورس کالا

خبر نگار رامکو در گزارش خود می گوید : هفته جاری بازار روند نزولی داشته است و وضعیت خوبی را تجربه نکردیم، به طور کلی در ۳ هفته اخیر وضعیت خوبی برای سهامداران نبود.

در این بین، بازار سرمایه یک هفته بی پولی و راکد بودن و روند نزولی را تجربه کرد

به علاوه، امروز ارزش بازار بورس در پایان معاملات به حدود ۵ هزار و ۶۰۷ میلیارد تومان رسید، حقوقی ‌ها ۳۱۱ میلیارد تومان از حقیقی ‌ها خرید کردند و تعداد نمادهای مثبت ۱۸۳ نماد (۲۵ درصد) و تعداد نمادهای منفی ۵۴۳ نماد (۷۵ درصد) در پایان معاملات ثبت شد. همین موضوع باعث شد تا معاملات پنجمین روز هفته نزولی و قرمز باشد.

در همین بین، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات ۱۳ هزار و ۱۶۶ واحد افت داشت و به یک میلیون و ۵۲۴ هزار و ۷۹۵ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات ۴ هزار و ۶۰۶ واحد کاهش یافت و در ارتفاع ۴۷۴ هزار و ۷۸۲ واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با کاهش ۸ هزار و ۵۳۷ واحدی، رقم یک میلیون و ۱۰۰ هزار و ۹۷۰ واحد را نشان داد.

نمادهای «کگل»، «فارس»، «میدکو»، «فملی»، «خساپا»، «پارسان» و «شتران» بیشترین تاثیر را در روند نزولی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «وسینا»، «اتکام»، «شلعاب»، «دانا» و «بشهاب» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «تکمبا»، «دامین»، «خزر»،« ولملت»و«وتوس» بیشترین کاهش قیمت در بازار امروز را داشتند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست