اخذ گواهینامه CE MARKING توسط ذوب آهن اصفهان برای نهمین بار

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

ذوب آهن اصفهان برای نهمین بار گواهینامه CE MARKING  گرفت.

این گواهینامه به منظورامکان دسترسی به بازار کشــورهای عضو اتحادیه اروپا و صدور محصولات ذوب‌آهن اصفهان به این کشورها به ذوب آهن اعطا شد.

به گفته مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان:”این شرکت به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولیدکننده مقاطع ساختمانی در ایران، صادرات محصولات تولیدی به کشورهای خارجی و بازار کشــورهای عضو اتحادیه اروپا را مدنظر قرار داده و بدین منظور از پذیرش و پیاده‌ سازی جدیدترین استانداردهای مربوطه استقبال می کند.”

محمد صدری (مدیر کیفیت فراگیر شرکت) درخصوص این اتفاق گفت: ممیزی سالیانه گواهینامه نشان CE (Conformity European) توسط سرممیز موسسه ICDQ اسپانیا طی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه و بدون اعلام عدم انطباق عمده‌ای با موفقیت انجام گردید.

صدری، افزود: مدیریت‌های مختلف به‌ویژه آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماســیون و ارتباطات، خرید مواداولیه و انرژی و نسوز در برگزاری موفقیت‌آمیز این دوره از ممیزی مشارکتی فعال داشتند. در جلسه اختتامیه نیز، سرممیزموسسه ICDQ ضمن تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت‌های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب‌آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد CE در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و یادآور شد که ممیزی مراقبتی گواهینامه CE در ذوب‌آهن اصفهان همانند دوره‌های قبلی با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می‌گردد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست