اجرای شش پروژه زیست محیطی توسط شرکت فولاد خوزستان

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

اجرای شش پروژه زیست محیطی توسط شرکت فولاد خوزستان

قائم مقام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان افزود : 33  پروژه توسعه ای در این شرکت راه اندازی شده که تعداد شش پروژه‌ درخصوص مسائل زیست محیطی است.

به گزارش از رامکو، به نقل از فارس،محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان با بیان اینکه این پروژه‌ها جهت پایداری تولید است، افزود: هدف از راه اندازی این پروژه ها بهبود تولید، نوسازی تجهیزات و حفاظت از محیط زیست است.

در واقع بیش ۱۹۸۵ میلیارد تومان جهت طرح‌های توسعه ای سرمایه گذاری شده که رقمی کم نظیر به شمار می رود و ۱۳۰ تا ۱۴۰ نفر در این پروژه‌ها مستقیما به کار گرفته می شوند.

همچنین پروژه‌هایی جهت کاهش بار از شبکه برق اهواز آماده شده که از جمله پست برق ۴۰۰ کیلو وات است امید برآن است که بتواند به پایداری برق اهواز کمک کند.

در این بین، با راه اندازی غبارگیرها در قسمت های مختلف شرکت و سیستم های  مه پاش سعی بر این است آلایندگی هوا توسط شرکت  کاهش داده شود.

به علاوه امید می رود که واحد تولید آهن اسفنجی زمزم در سال آینده تکمیل شود که با ظرفیت یک میلیون ۷۵۰ هزار تن به تامین‌ مواد اولیه فولادسازی کمک بسزایی می کند. و طبق برنامه ریزی ها واحد تولید اسلب تا دوسال آینده ادامه خواهد داشت.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست