آهن اسفنجی با تقاضای ۲ برابری مَچ شد

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

آهن اسفنجی با تقاضای ۲ برابری مَچ شد

امروز قرار بود بعد از چند هفته وقفه آهن اسفنجی با حجم عرضه ۴۲ هزار تن آهن اسفنجی عرضه شود که در پایان معاملات این حجم عرضه با میزان تقاضای تقریبا دو برابریِ ۸۲ هزار و ۳۰۰ تنی و با همان قیمت‌های پایه ارائه شده در اطلاعیه به طور کامل معامله شد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، طبق اطلاعیه عرضه بورس کالا در بخش محصولات فولادی، امروز قرار بود بعد از چند هفته وقفه آهن اسفنجی با حجم عرضه ۴۲ هزار تن آهن اسفنجی در تالار صنعتی بورس کالا عرضه شود که در پایان معاملات این حجم عرضه با میزان تقاضای تقریبا دو برابریِ ۸۲ هزار و ۳۰۰ تنی و با همان قیمت‌های پایه ارائه شده در اطلاعیه به طور کامل معامله شد.

در معاملات امروز محصول آهن اسفنجی با حجم ۳۲ هزار تن و با حجم تقاضای ۶۷ هزار ۸۰۰ تنی و قیمت پایه ۸۸ هزار و ۹۹۰ ریال توسط مجتمع‌های پارس فولاد سبزوار، احیا استیل فولاد بافت، توسعه آهن و فولاد گل گهر، صنعت فولاد شادگان، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و فولاد غدیر نی ریز عرضه و به طور کامل معامله شد. در این میان آهن اسفنجی غدیر را با حدود ۳۶ درصد رقابت ۱۳۲۰۰ تمام شده به فروش رسید.

همچنین ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت با قیمت پایه ۹۵ هزار و ۲۱۹ ریال که توسط صبا فولاد خلیج فارس عرضه شده بود با میزان تقاضای ۱۴ هزار و پانصد تنی به طور کامل مچ شد.

گفتنی است در معاملات امروز اعمال محدودیت حجمی برای هر کد بورسی در خریدهای امروز آهن اسفنجی صورت گرفت.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست