آغاز دریافت اسناد مزایده بسته‌های سرمایه‌گذاری برای واگذاری معادن در ۱۰ استان

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

به گفته معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی:”دریافت اسناد مزایده بسته های سرمایه گذاری برای وا گذاری معادن در 10 استان آغاز شد”

محمدرضا کریمی گفت: دریافت اسناد مزایده معادن و محدوده های معدنی دولتی در استان‌های چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، زنجان، جنوب کرمان، کرمان، یزد، هرمزگان و سمنان از روز شنبه سوم دی ماه آغاز شده است، ضمن اینکه دریافت مدارک متقاضیان تا ۲۱ ماه  این ماه ادامه خواهد داشت.

او همچنین افزود: زمان بازگشایی پاکت های استان های گروه اول، شنبه ۲۴ دی ماه جاری خواهد بود

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی همچنین از استان های سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خراسان جنوبی، گیلان، مازندران. همدان، قزوین و قم به عنوان استان های گروه دوم نام برد و اظهارداشت: دریافت اسناد مزایده در استان های گروه دوم هم از شنبه هفته آینده ۱۰ دی ماه آغاز خواهد شد و تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ادامه خواهد داشت.

انگیزه اصلی از این که معدن مزایده ای در قالب بسته های سرمایه گذاری ،واگذار شده است روشی جدید از واگذاری مجوز های معدنی است که در این روش صلاحیت متقاضیان موضوع مهم و قابل توجهی است و در اولویت قرار دارد.

کامل شدن اکتشافات ، تولید واحد فر آوری و فعال کردن بازه های غیر فعال از وظایف برندگان مزایده است تا افزایش تولید و اشتغال پایدار ایجاد شود.

گرآورنده: شیرین ساریخانی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست